Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 2 от 2   [ 35 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
geoge
  Re: A99 промо или А77?!
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 00:00 
Аватар

Рег.: 25 Мар 2012, 23:57
Офертата е отлична,още повече щом става въпрос за служебен :-D Питах само, за да съм сигурен, че си видял другата оферта :))

В началото
 Профил  

Реклама

sstavrov
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 08:31 
Аватар

Рег.: 11 Дек 2012, 19:42
http://www.gogo-bg.net/sony-alpha-sony- ... 15558.html

тук пробва ли ?

В началото
 Профил  

baxter
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 09:05 
Аватар

Рег.: 20 Мар 2016, 19:04
sstavrov написа:
http://www.gogo-bg.net/sony-alpha-sony-2875mm-p-15558.html

тук пробва ли ?

Не, не съм. Сега виждам... А някой има ли опит с този търговец и доколко надежден е?

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 16:15 
Аватар

Сайта го има вече доста време, но не съм пазарувал от него :confusion-shrug:

В началото
 Профил  

burzan
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 16:58 
Аватар

Рег.: 11 Дек 2011, 08:57
симпатично и коректно семейство са собствениците, Гого е инженер... близо до х-л Хемус са... препоръчвам... стоката не е на склад обаче и трябва потвърждение по телефона..-

В началото
 Профил  

Nimi
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 19:58 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 08:33
Е това се искаше..

joyride7 написа:
A99 + 2875 от офертата по-горе е продадена! Честито на новата собственичка, да си я ползва със здраве!

Останала е още една - последната А99, но чисто нова, запечатана и на цена 2999лв със същия обектив в Сони център Сердика.

Поглеждаш и го вземаш... че и по-евтин ;-)

Ха.. градски на шефа май ;-) На твое място утре ще съм в София.

В началото
 Профил  

798099
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 20:37 
Аватар

Рег.: 22 Мар 2010, 09:10
Ники, проблем ли имаш или така ми се струва, а?

И... добре дошъл "у наше село". Ще те черпя едно, каквото и където кажеш. И... недей да намигаш толкова, да ти се не повредят очите, значи...

В началото
 Профил  

baxter
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2017, 22:14 
Аватар

Това е - 3199 лв. кеш и ново тяло А99+28-75mm f/2.8 SAM. Хубаво-лошо, това ще е поне за година напред. Евентуалко докато падне наполовина MarkII за смяна :) Апропо, отвобождава ми се едно добре пазено тяло А65. Не че имам представа колко да му се иска... Благодаря на всички за коментарите. Както и на sstavrov за насоката. За съжаление, другият търговец вече беше фактурирал и пуснал поръчката...

В началото
 Профил  

ddimitrov
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2017, 20:24 
Аватар

Рег.: 06 Юни 2015, 21:51
Внимавай с тези gogo-bg. Щях да купувам А58 от тях преди година и нещо. Направи ми впечатление обаче, че дават гаранция само 1 година. Питах ги защо и каква гаранционна карта ще получа. Оказа се, че е карта към тях и давали 1 година понеже бил внос и затова бил по-евтин от другите места апарата. Внимавай, да не се окаже, че купуваш нещо купено от вън и препродадено тук по не толкова легитимен канал. Ако искаш драсни на лично да споделя фирма, която най-вероятно ще ти даде добра цена, ако може да го достави, напълно легално и проверено. Не я пиша тук понеже не съм сигурен да не излезне реклама и да ме смъмри някой.

В началото
 Профил  

sstavrov
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2017, 20:28 
Аватар

Рег.: 11 Дек 2012, 19:42
Не вярвам че някой ще те смъмри тук... даже ако знаеш някоя , слабоизвестна фирма , от където можем да се възползваме всички, драсни в "атрактивни оферти" .

В началото
 Профил  

baxter
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2017, 00:36 
Аватар

ddimitrov написа:
Внимавай с тези gogo-bg. Щях да купувам А58 от тях преди година и нещо. Направи ми впечатление обаче, че дават гаранция само 1 година. Питах ги защо и каква гаранционна карта ще получа. Оказа се, че е карта към тях и давали 1 година понеже бил внос и затова бил по-евтин от другите места апарата. Внимавай, да не се окаже, че купуваш нещо купено от вън и препродадено тук по не толкова легитимен канал. Ако искаш драсни на лично да споделя фирма, която най-вероятно ще ти даде добра цена, ако може да го достави, напълно легално и проверено. Не я пиша тук понеже не съм сигурен да не излезне реклама и да ме смъмри някой.

Още в събота ми доставиха фотоапарата и обектива, но не Гого.нет. Доста по-крупен онлайн търговец. Гаранцията е европейска, към Sony, има и адрес на българското представителство. Така и не открих къде пише голко годишна е гаранцията... Кофтито е, че са вписали на една гаранционна карта и фотоапарата, и обектива... След време ако реша да се разделя с едно от двете, без да са в комплект и още са гаранционни, ще е проблем...
Между другото, обърнах цяла БГ за Metz Blitz 52 AF-1. Много ми е слабост тая светкавичка. Надявах се някъде да я имат на склад, ама не би. Естествено, първо се обадих в "Динафос", но казаха, че нямат наличности и най-рано ще имат на склад от Германия през май, а не ми се чака. И днес поръчах от един германски онлайн търговец чрез еBay. Нова, естествено. За гаранцията... Да се надяваме, че ще ми служи вярно и няма да се стига до рекламации и ремонти. Просто не ми се чакаше два месеца.
Апропо, освободи ми се една светкавица Olympus 36R. Скоро ще я пускам за продан. Със същата "обувка" като за Sony е.

В началото
 Профил  

MS
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2017, 01:23 
Аватар

Рег.: 01 Авг 2013, 10:07
Честито придобивка! Имам Metz Blitz 52 AF-2 и много е кофти пластмасата. Много бързо се очупват закопчалките на капачето на батериите. Пласмасови са а не метални както при конкуренцията. Гаранционно смених едно капаче а новото издържа половин година и сега с иолирбанд го задържам и трябва пак да го сменям. Друг недостатък след време спира да правят добър контакт пластините на обувката и трябва да се чистят.

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2017, 03:28 
Аватар

Пък аз като взех 99-та, писаха в гаранционната карта FE 28-75 :rofl:
Иначе за светкавицата се чудя защо си избързал толкова, а не си питал колегите :) Всичко живо минава на Godox, обаче понеже (ако си забелязал) в комплекта имаш адаптер-преходник за старата минолтенска обувка, е можело да си ползваш старата светкавица, както аз си ползвам моята Сигма например, която от 2012-та насам абсолютно съм убеден, че има над 120 000 светвания, преди да ѝ сменя лампата, хем я взех от приятел, който я е ползвал още от времето на КМ 7D :shock:

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 2 от 2   [ 35 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2