Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 11 мнения ]

Да се състои ли сБирката?
Анкетата свършва на 07 Юли 2016, 12:06
Да 92%  92%  [ 12 ]
Не, само ще се караме 8%  8%  [ 1 ]
Общо гласове : 13
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
sstavrov
  Да има ли годишна сБирка
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 12:06 
модератор
Аватар

Рег.: 11 Дек 2012, 20:42
Всеки може да направи такава, затуй - давайте! Правете с предложения!

В началото
 Профил  

Реклама

kiril
  Re: Да има ли годишна сБирка
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 17:50 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 20:38
Моите предложения до тук - Пловдив, Велико Търново, Несебър, Созопол, Трявна и много говорихме за северното черноморие над Каварна (т.е. Тюленово или нещо подобно)

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 19:25 
Аватар

Направих анкета на гугъл с повече въпроси.

http://goo.gl/forms/re2nZANFSlAOyzlx1

Да видим дали формуляра е ок до петък и после седмица гласуване

Sent from my D6633 using Tapatalk

В началото
 Профил  

798099
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 21:42 
Аватар

Рег.: 22 Мар 2010, 10:10
Кире, каквото и да си направил, дотук са гласували точно 9 човека. Е, такава липса на интерес досега, не е имало... Може би е по-добре да няма сбирка. Знам ли? :confusion-scratchheadblue: :confusion-shrug:

Май ще минем на регионални такива, пък който иска и може, ще гостува на колегите. Аз вече веднъж го направих с пловдивската група и не съжалявам, точно обратното.

Ще е жалко, разбира се, защото традициите са онова, което превръща хората от индивиди в нация, ама... насила хубост не става!

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 22:03 
Аватар

Явка гласуването почва петък. Кажи дали въпросите са добри.

Малко емоция не е излишно. Пък и ние сме си южняци и лесно се палим. Спокойно

Sent from my D6633 using Tapatalk

В началото
 Профил  

798099
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 22:08 
Аватар

Да, въпросите са ОК! Сигурно може и още, ама ще се разводни прекомерно и се връщаме в иходна позиция.

Кире, напълно спокоен и в мир със себе си съм. Имам мнение защо стана така, както и защо ще продължава да става така, но ще го запазя за себе си. В името на мира и спокойствието във форума.

В началото
 Профил  

simbon4o
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 22:23 
Аватар

Рег.: 19 Авг 2013, 20:43
Аз съм навит, но ако е по-наблизо и с цел снимане. Седене на маса и пиене не са неща, които ме привличат и бих си губил времето с тях :). Дори да не е наблизо, ако съм свободен и ще се поснимва пак съм навит.

В началото
 Профил  

798099
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 22:46 
Аватар

Симо, понеже досега никога не си присъствал, очевидно не си наясно. Седенето на маса и пиенето не са задължителни!!! Всеки е свободен да прави каквото си иска, когато си иска и както смята за най-добре.

Да, има една тематична СОНИ-вечер, когато общо взето всички сме заедно за купона, но не си мисли, че купонът е пиене до припадък и никакво снимане. Точно обратното, ако си направиш труда да погледнеш снимките от събитието.

Не ни обиждай, а?! Това, че някои от нас не са достигнали твоето майсторство не ни прави "втора ръка" хора.

В началото
 Профил  

simbon4o
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 23:14 
Аватар

Рег.: 19 Авг 2013, 20:43
Явка тва пък от де го измисли :). Просто по-назад можеби дори не в тази а другата тема някой каза, че предимно целта била почивката и не толкова снимането, затова споделих моята гледна точка и на какво бих отишъл.

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 23:20 
Аватар

Не се чепкайте за глупости.

ПП Да взема да добавя точка за фотоконкурс?

ППП Симо или някой друг дали има интерес да изнесе лекция на някоя интересна фото тема. Биска или брат или Вили му ако идват могат да разкажат за снимането на събития - кое как оборудване, избиране на моменти, обработка на стотици кадри.....

В началото
 Профил  

798099
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2016, 23:29 
Аватар

simbon4o написа:
Явка тва пък от де го измисли :). Просто по-назад можеби дори не в тази а другата тема някой каза, че предимно целта била почивката и не толкова снимането, затова споделих моята гледна точка и на какво бих отишъл.

Това са две коренно различни тези. Няма нищо лошо в това да се видим "на живо", кой- кой е, как изглежда (щото на някои аватарите са отпреди втората световна :laughing-jumpingpurple: :laughing-jumpingpurple: :laughing-jumpingpurple: ), ама да прощаваш, ти така го написа, че все едно отиваме да се наквасим като мокри тараби, щото в къщи не ни дават да пием.

В този порядък, да ти кажа: като бяхме в Рибарица, къщата на гърба на хотела беше на мои приятели. Капанчето (разбирай кръчма за без пари) срещу хотела - на дъщеря им. В крайна сметка ми се разсърдиха (е, не чак толкова много), защото аз предпочетох да спя в хотела срещу заплащане, да вечерям в хотела, пак по този начин и изобщо да съм с хората, заради които съм отишъл там!

А онези, "рибарчаните" са хора, с които, както казват нашите руски братя съм "изял едно кило сол". Че и отгоре!!!

О-о-опс, забравих! Имам апартамент в Тетевен. Има-няма 30 километра от мястото на събитието, ама е безплатен. С всички удобства, като за бял човек... Ама аз нали съм "идиот", спах си в хотела...

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 11 мнения ]