Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 13 от 13   [ 281 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Подкрепихте ли инициативата за Референдум?
Да! 43%  43%  [ 20 ]
Не, но бих искал! 17%  17%  [ 8 ]
Не! 39%  39%  [ 18 ]
Общо гласове : 46
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
meneldor
  Re: Референдум на "Шоуто на Слави"
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2016, 14:38 
Аватар

Рег.: 04 Юни 2014, 09:31
Какво е черно на бяло? Чували с еднотипни листа с Х на тях. Направо се шодменя целия чувал попълнени бюлетини и не можеш да ги хванеш. Ако имаше подпис на всяка една щеше да е друго.

В началото
 Профил  

Реклама

geoge
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2016, 14:58 
Аватар

Рег.: 26 Мар 2012, 00:57
geoge написа:
Моето мнение - 1-ви вариант: хартиени бюлетини, като избирателите НАПИСВАТ за коя партия/кандидат гласуват; 2-ри вариант: партиите и кандидатите са РАЗБЪРКАНИ.

И тогава да видим какво ще стане с чувалите ;)

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2016, 16:50 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 18:11
Не съм специалист, но съм работил със специалисти по компютърна сигурност. От тях знам едно златно правило:

"Рисковете при компютърните системи и мрежи не са по-големи от нашата параноя"

Всичко под слънцето може да се хакне, но и всяко хакване може да се излови - въпрос на време и на способности. Способните хора в България (в огромното си болшинство) са ЗА промените, а НЕ против тях - поради което войната за електронните гласове ще бъде спечелена от тях, а не от малцинството продажни техни колеги, които ще работят за досегашните политици.

А лудити винаги е имало и ще има, но страхът от прогреса НЕ Е пътя към бъдещето. :verysad:

В началото
 Профил  

Vilian
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2016, 16:16 
модератор
Аватар

Рег.: 21 Юли 2010, 17:56
Шоуто на Слави: Българи в Кеймбридж…

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2016, 18:16 
Аватар

Казват, каквото публиката иска да чуе :)

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2016, 22:48 
Аватар
Значи, баба ми дойде на гости и естествено се наложи да й пусна шоуто на Слави. От години не го бях гледал, както казах лани. Ночев, ще ме извиняваш, уважавам те, но това шоу е пълно лайно! Тотално му липсва стил и хумор. Но както се казва, какъвто народът, такава и държавата и шоАта. :)
И няма да го догледам.

В началото

geoge
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 00:05 
Аватар

Що бе, Вечерта на Северозапада обогатява колекцията от лафове и вицове :) Веднага ги свръзвам тия с бившия ми колега и съкилийник от Берковица в студентските години. Тоя беше пълен с лафове кат л@йно с витамини :rofl: Вярно, този път беше по-постно предаването, може би заради гостуващите, обаче в други случаи съм се насирал от смях :D Те ти на, те :)))) Ма пУсни от 08:45
phpBB [video]

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 00:17 
Аватар
Достатъчно ми е да гледам повсеместната простотия и селските лафчета на улицата, че и вечер, като си пусна телевиЗОРа да ми ги пресъздават.Айде нема нужда ! :)

В началото

dimidumi
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 00:22 
Аватар

Рег.: 07 Яну 2015, 04:50
Това "шоу" напоследък се превърна в махленска вечеринка на самодейци, то бива слаби импровизации и "случайна" намеса и прекъсване от водещия Трифонов, опит за разни закачки, ама тъпо е, вече не се търпи. Нито сценария следват (то и един сценарий :) ), нито шоу се прави, тъжна картина, режисьора как се оправя с тия и..оти, не знам :) ...сменям често каналите по време на "шоуто", връщам се с надеждата да видя и чуя нещо интересно, а оставам все повече разочарован :( ...

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 19 Май 2016, 15:25 
Аватар

СРАМ, СРАМ, СРАМ! Ночев, тоя босия маркуч да се извини веднага и в ефир след осирането вчера!
phpBB [video]

В началото
 Профил  

marlov
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016, 17:06 
Аватар

Рег.: 24 Мар 2010, 23:04
Ами много сме Ночев! http://shash.bg/shouto-na-slavi-prezident-skusana-snimka/

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2016, 01:31 
Аватар

Ква е тая чума?

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2016, 02:23 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 18:11
^^ Прочетох материала и, като слабо запознат с родната политика, почти се съгласих с написаното и бях склонен да подкрепя авторката.

Единствено ме подразни собственото ѝ накърняване на защитаваните ценности с ползването (в 'ефира' на някаква официална медия) на профанизиран език от така омразната ѝ чалга: задава въпроси с 'Що?', нещо ѝ 'накъртва' (??) и пр.

Такъв дребен грях не успява да анулира валидните констатации на авторката, но коментарите отдолу ми обънаха внимание на друг факт: не се беше подписала!?! Понеже не следя и не знам по име днешните жуналисти, не търся по (лошия уеб дизайн на разни сайтове) имената им и лесно ги пропускам. Но анонимното писане (и говорене) винаги е било за мене една от най-долнопробните прояви на душевна и интелектуална нечистоплътност.

Това напълно и без следа заличи всичко вярно и смислено, което можеше да се намери в писаното. Жалко :verysad:

В началото
 Профил  

Twingo
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2016, 02:40 
Аватар

Рег.: 10 Май 2014, 21:48
Ночев, какво става, ще има ли нов сезон на Шоуто? Че след това страхотно предаване вчера, обещанието за концерт на Орлов мост и влизане в политиката, нещо започнах да се съмнявам...

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2016, 03:21 
Аватар

Подписали са договор за две години. Предизборната кампания на Слави тръгна още когато сценаристите обявиха резултата от проучване на някаква си агенция, ама идиотщината на конституционните задници и прецедента преля чашата и Дългия ще се пусне, няма начин. Шоу ще има, ако Слави стане президент, Сиромахов ще го замести, почти съм убеден

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2016, 03:30 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 20:38
Жоре това, че някой се е объркал да чете законите ли те дразни? Еми како сме тръгнало на къде мангасарска държава си прав. Братята роми като се изпокарат и вадят ножовете. Закони не им трябват, който оцелее видно е бил прав.

Президента и конституционния съд това правят, четат законите и ги следват. Мислех си, че това в работа на цялата държавна машина, но се оказва, че в парламента дето уж ги пишат законите, нямат време да ги четат.

Виж то и ако изберем шут за президент пак сме си по пътя към мангасарска република България.

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2016, 11:59 
Аватар

Киро, не ми слагай думи в устата пак. Хората ти го казаха - за да се свика ВНС (за намаляване на броя на дупетатите например), трябва ОНС да го реши и да се саморазпусне. Само че това няма да стане, защото никой не бяга от комфорта си там. В момента да ти кажа, не шут, ами гей си имаме за президент, който не може да обели две думи на абитуриенти, без да ги чете. С риск да ме изкарат комунист пак, ще кажа, че Първанката беше 878658405 пъти по-добър президент и имаше някакъв респект към него, та дори и Петър Стоянов, а Плювналиев е някаква плюнка спрямо тях

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 13 от 13   [ 281 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13