Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 9 от 13   [ 281 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Подкрепихте ли инициативата за Референдум?
Да! 43%  43%  [ 20 ]
Не, но бих искал! 17%  17%  [ 8 ]
Не! 39%  39%  [ 18 ]
Общо гласове : 46
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
geoge
  Re: Референдум на "Шоуто на Слави"
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016, 02:18 
Аватар

Рег.: 26 Мар 2012, 00:57
Че те убийствата, опитите за убийства и самоубийствата си продължават и без протести. Картела за горивата е абсолютно достатъчна причина за протести и аз се чудя защо хората си живуркат при 1,90 за литър (днес бях в Шумен и им се посмях малко). Чакат да стане пак 2,60 ли? За Б.Б. и Валентин Златев знаем добре. Пък дали ще е Пеевски или някой друг - те са си в очевидна комбина. Уж опозиция, пък гласуват заедно и се допълват

В началото
 Профил  

Реклама

kiril
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016, 03:02 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 20:38
geoge 2013-а аз си мисля, че медиите нарочно убиха няколко човека като боготворяха и идолизираха в продължение на седмици онова момче от Варна

Прочети това дето съм пуснал отгоре отгоре.

Ако не си спомняш тогава хора започнаха да се палят в цяла България. А медиите продължаваха да наливат (въобще не случайно, щото това се учи в нормалните курсове по журналистика). Ако загледаш изводите в края на това писание там си пише, че самоубийствата са пропоционални на количеството новини свързани със самоубийства. Отделно има втора връзка с това самоубийците да се представят като герои - тая втората не е доказана, но има изследвания в тая посока и доста подозрения....

ПП Да не ти казвам че имат и някакъв памфлет наречен морален кодекс в който са си разписали нашите журналя как да отразяват самоубийства и зверски го погазиха 2013-а съвсем не случайно.....а тъпия им кодекс дето го погазиха е все едно писан 70-те години.....ето малко инфо https://www.iasp.info/pdf/task_forces/U ... ldwide.pdf

В нормална държава редакторите на новини в БТВ, Нова и други големи медии би трябвало да носят съвсем реална отговорност - затвор за предумишлено убийство или поне подтикване, съучастие и т.н.

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016, 11:22 
Аватар
Така е.Всеки знае,че в момента започва пик на самоубийствата,който достига своя пик през ранна пролет. Тоест има сезонна ритмичност на суисидните състояния. За съжаление един безпринципен журналист лесно може да манипулира обществото, насочвайки целенасочено вниманието му към този период, особено,ако той съвпада с болезнени политически или социални процеси в обществото.От това "побутване" лесно обществото може да направи връзка с тези процеси и пика на самоубийствата. Но тази връзка реално не съществува

В началото

geoge
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016, 15:22 
Аватар

Те половината журналисти са такива, а на останалата половина им изопачават репортажите в новинарските емисии. И всички новини започват с инциденти от всякакъв характер, освен като има избори :-D

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2016, 23:37 
Аватар

Меглена Кунева-Пръмова - министър на образованието :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
А ще учат ли по История кой затвори 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ "Козлодуй" :mrgreen: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

В началото
 Профил  

zenon
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2016, 19:32 
Аватар

Рег.: 23 Сеп 2014, 19:50
Днес подкрепих референдума с известно отвращение. От една страна Слави е отговорен за чалга културата в БГ, от друга страна имам желание да се разбъркат ла*ната и т.н. политическа "класа" да изпита известен дискомфорт.
За съжаление нещата тук едва ли биха придобили нормален вид само с приказки, референдуми и протестчета. В БГ е доказано, че тоягата дава добри резултати.

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2016, 19:39 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 18:11
zenon написа:
...Слави е отговорен за чалга културата в БГ...
Не еднолично, но солидарно :confusion-shrug:

В началото
 Профил  

chrisnoch
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 05:45 
Аватар

Рег.: 07 Ное 2012, 12:14
Е, събрахме подписите. В понеделник ги внасяме в Народното събрание.
:)

В началото
 Профил  

JimmyStoikov
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 13:03 
Аватар

Рег.: 16 Мар 2012, 10:41
:clap:

facebook
фото-форум

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 13:08 
Аватар
Да питам,гледам,че по аптеките на Марешки също разписват за някакъв референдум.Това същият ли е, или е друг референдум?

В началото

JimmyStoikov
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 13:10 
Аватар

fast_eyebrow написа:
Да питам,гледам,че по аптеките на Марешки също разписват за някакъв референдум.Това същият ли е, или е друг референдум?

Друг е! Марешки също събра подписите!

facebook
фото-форум

В началото
 Профил  

Vilian
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 13:48 
модератор
Аватар

Рег.: 21 Юли 2010, 17:56
chrisnoch написа:
Е, събрахме подписите. В понеделник ги внасяме в Народното събрание.
:)

Супер :greetings-clappingorange: :clap: :-)

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 20:38 
Аватар

И Магарешки ли ги е събрал? Еб@си кефа!

В началото
 Профил  

Twingo
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2016, 23:03 
Аватар

Рег.: 10 Май 2014, 21:48
Магарешки е събрал 410 хил подписа, но невалидните вероятно ще бъдат повече от 10 хиляди, т.е. едва ли ще успее. Същото важи и за референдума на Слави - 400 хиляди не стигат, трябват повече :)

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 00:05 
Аватар

Така е, 'ма да видим :)))

В началото
 Профил  

chrisnoch
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 02:53 
Аватар

Споко, доста повече от 400'000 са! :)
От много места дойде информация, че в пунктове на Марешки са заблуждавали хората, че събират подписи за Референдума на Слави. Не знам доколко може да се вярва, но е факт, че ежедневно пристигат доста такива съобщения по мейла.

В началото
 Профил  

JimmyStoikov
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 03:36 
Аватар

chrisnoch написа:
От много места дойде информация, че в пунктове на Марешки са заблуждавали хората, че събират подписи за Референдума на Слави. Не знам доколко може да се вярва, но е факт, че ежедневно пристигат доста такива съобщения по мейла.

И аз го потвърждавам това от личен опит! След като гласувахме в аптеката на Марешки, се позамислих защо някой от въпросите не бяха същите, също бяха 5 а си спомних, че са 6 на Слави. Потърсих в сайта дали тази аптека е регистрирана за подписи и се оказа, че Марешки паралелно е стартирал по едно и също време негов си референдум. :doh: Марешки също има 2-3 сродни въпроса които са първи в листата...
По принцип не съжалявам, че гласувах и за референдума на Марешки. Затова пък за другия на Слави събрахме почти 3 пълни листа с подписи.

facebook
фото-форум

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 12:17 
Аватар
На тези съфорумци, дето с лека ръка зачерквате няколко милиона емигранти извън България, препоръчвам да изгледате видеото със срещата на премиера с българи в посолството ни в Англия. Искам да го видите, как му спихна арогантното държание на премиера ,направо се изгърби и взе да мънка, почесвайки се,дето не го сърби.Жалка и смешна картинка. Но тези хора там живеят в различна среда, където данъкоплатецът не си поплюва с политиците и ги натиска където ги хване. Нашите хора живеейки там са се научили на това, но както се вижда Бойко- не. :)

В началото

zenon
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 14:10 
Аватар

fast_eyebrow :up:
баш!

В началото
 Профил  

chrisnoch
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 15:12 
Аватар

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/02/05/2699193_bulgarin_v_london_kum_borisov_vijdate_li_peevski_v/

В началото
 Профил  

partty
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 16:35 
Аватар

Рег.: 02 Фев 2016, 15:24
fast_eyebrow
Да не влизаме в политически спорове, че ще се издушим.
HP наистина преместват всичките си европейски клонове в БГ. Ще имат само 3 такива центъра в света. БГ, Индия и US. От БГ ще оперират целия си европейски бизнес. HP не произвеждат само компютри и принтери. Освен това предоставят много бизнес услуги на корпоративни клиенти. От тези услуги мисля, че печелят около 3 пъти повече от всички компютри и устройства които продават.

А ако аз те питам дали виждаш в огледалото Азис, и ти трябва да ми отговориш без да ме псуваш или да повишаваш тон, как ще отговориш? (не го казвам, само давам пример за това колко не свързан е въпроса.)

В началото
 Профил  

zenon
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2016, 16:44 
Аватар

Един леко риторичен въпрос. Нали знаете защо някой си премества бизнеса в БГ? А, в Китай? А в Индия? А във Виетнам?
За туй дет се вика ХП са ми през дедовия. Извинявам се за грубостта, но точно това усещам.

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 9 от 13   [ 281 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща