Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 8 от 13   [ 281 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Следваща

Подкрепихте ли инициативата за Референдум?
Да! 43%  43%  [ 20 ]
Не, но бих искал! 17%  17%  [ 8 ]
Не! 39%  39%  [ 18 ]
Общо гласове : 46
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
kiril
  Re: Референдум на
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2016, 11:03 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 19:38
kery70 написа:
Коя е чуждата външна ,влиятелна финансово организация която се опитва да тика Г-н Трифонов и има интереси към неговия електорат а именно младежта? На мен отговор не ми трябва ,питам дали Ночев е наясно.

??? младежта и Слави?? Сигурен ли си? Аз от години не го гледам, а дъщеря ми не съм сигурен, че знае или и пука кой е Слави Трифонов. Имам много познати вече който нямат телевизор! Не щото не могат да си купят телевизор или да му платят тока ами просто не гледат телевизия. Имат си компютър, таблети, телефони, ходят на кино - не знам точно, аз имам телевизор, но факт преди години всички имахме, сега все по-малко млади хора имат телевизори в къщи. Без никакви илюзии телевизията умира заедно с вестниците ако не и по-бързо. Новите медии са интернет, социални мрежи и т.н.

Аз за тоя референдум разбрах от тук или от една брошурка в пощата не помня кое беше първо!

ПП една забавна история. Al jazeera в щатите закри телевизията си преди седмица или две, защото от фейсбук канала си имат повече зрители и приходи.

В началото
 Профил  

Реклама

chrisnoch
  Re: Референдум на
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 04:58 
Аватар

Рег.: 07 Ное 2012, 11:14
kery70 написа:
Коя е чуждата външна ,влиятелна финансово организация която се опитва да тика Г-н Трифонов и има интереси към неговия електорат а именно младежта? На мен отговор не ми трябва ,питам дали Ночев е наясно.

Въпросът ти щеше да звучи смешно, ако не звучеше страшно!
Коя е тази жълта медия, дето така ти е промила мозъка? :mrgreen:

Слави няма електорат. Има зрители. Най-много го гледат жени на възраст между 30 и 49 години. Младите хора под 24 години са най-малкият процент от аудиторията.
Младежта отдавна не гледа телевизия. Джитка из Интернет и хич не й пука ни за политика, ни за избори.
Влиятелните и силни финансово чужди организации нямат интереси в България. Много сме малки, за да ги интересуваме. По-лесно е да ни прескочат, отколкото да се занимават с нас.
Ако искаме нещо да се промени в "нашата къщичка", трабва сами да го направим.
С разпространяване на наивни конспиративни теории по форумите това няма как да стане.

Последна промяна chrisnoch на 25 Яну 2016, 05:05, променена общо 1 път

В началото
 Профил  

chrisnoch
  Re: Референдум на "Шоуто на Слави"
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 05:03 
Аватар

geoge написа:
Тези хора не са в България. На тях им пука какво се случва тук, но така или иначе нищо не могат да направят, за разлика от нас, защото те са "там", а ние - "тук".

Напротив, могат да направят много, нищо че не са в България. Светът е глобално село, не знаеш ли?

В началото
 Профил  

kery70
  Референдум на "Шоуто на Слави"
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 05:48 
Аватар

Рег.: 31 Яну 2012, 15:05
Студентите. Или може би не ходи първо при тях??? И да Ночев ,страшно е но и тъжно. За съжаление колкото и малка и скапана да ни е държавицата чуждите интереси и задкулисието продължават да я скапват. Не си мисли че аз не искам да се оправи таз страна. Искам но всичко е под външна намеса и диктовка. И сегашното правителство и предното а най вероятно и следващото.

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 09:25 
Аватар
Ночев, не съм съгласен, че влиятелни и чужди силно финансови организации нямат интерес у нас. Има и е много брутална, казва се Русия. И за съжаление те ни бутат къщата точно с наивни конспиративни теории по форумите и интернет. Между другото, като става въпрос за т.нар. електронно гласуване- в деня на изборите и референдума се оказа, че от Русия дойде хакерската атака, която блокира сайтовете на нциом, цик, полицията и президентския сайт. Само това по-себе си ми говори, че електронно гласуване трябва да има, защото идеята на хакването на държавни сайтове по време нанреферендум за електронно гласуване има за цел да изплаши хората и да ги убеди, колко несигурно ще бъде гласуване по интернет. Те не искат да има електронно гласуване, защо? Защото ги е страх от емигрантите на запад.Подобна атака струва много пари и подготовка.

В началото

geoge
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 09:58 
Аватар

Рег.: 25 Мар 2012, 23:57
Преди беше виновен Станишев, сега - Путин :laughing-jumpingpurple:

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 10:50 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 17:11
Не беше ли Айсберг виновен за всичко?

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 11:34 
Аватар

:icon-lol:

В началото
 Профил  

fast_eyebrow
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 11:54 
Аватар
Всъщност виновни са галошите, които не мислят с мозъка си :)

В началото

zenon
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 12:51 
Аватар

Рег.: 23 Сеп 2014, 18:50
Не знам дали съм го писал тук, но мат'ряла е проС. И изгледи за поумняване няма. 25 години едни и същи грешки! Акъла не ми го побира...

В началото
 Профил  

bo6o
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 13:29 
Аватар

Рег.: 05 Авг 2013, 09:24
Грешките са едни и същи, от къде 13 века, не от 25г. Затова и не съм оптимист, а информиран реалист.

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 15:18 
Аватар

Създателят (или Природата, за фанатиците на религията Атеизъм) е направил "по свой образ и подобие" същество, способно на избор - и му е дал безброй възможности да избира. От избора дали да яде месо или трева, до избора на фотоапарати и обективи.

Не можем (засега) да си избираме месторождението и родителите. За всичко останало имаме избор. При отказ да го упражним, никой не ни е виновен.

"Всеки народ има лидерите, които е заслужил"
Паолу Куелю

:-P

В началото
 Профил  

chrisnoch
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 15:44 
Аватар

То и аз съм информиран реалист, ама се старая да гледам по-ведро на нещата.

fast_eyebrow,
За Русия е ясно - те никога не са се отказвали от имперската си политика, хеле пък на Балканите. Но kery70 "намеква" за чужда организация, не за държава.

kery70,
Срещите на Дългия със студентите са по тяхна покана и не са от вчера - това е традиция от много години. Не виждам нищо лошо в това, камо ли конспирация. Още повече, че и на поредните управляващи явно не им отърват тези срещи, защото активно се опитват да ги осуетят. В петък (22.01) пропадна срещата в Журналистическия факултет на СУ - Ректорът я забрани с неясно какво право и по неизвестни причини. В последния месец много такива срещи бяха провалени. Очевидно някой много го е страх, че ще успеем да съберем подписите!

zenon,
Мат'рЯла наистина е проС. Това е световен проблем, а не специфично български. По-голямата беля е, че у нас и управляващите са прости, защото системата изхвърля всеки по-интелигентен "елемент". Именно затова тя трябва да се смени.

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 18:08 
Аватар

chrisnoch написа:
В петък (22.01) пропадна срещата в Журналистическия факултет на СУ - Ректорът я забрани с неясно какво право и по неизвестни причини.
Баси! :shock: Това ми звучи доста съвеЦко (щото това познавам; хитлеристкото съм го пропуснал). Кой е тоя ректор, какъв е? (Надявам се да не е моя съученик Джон Илчев, той беше интелигентно копеле, макар и номенклатурно...)

И ако донякъде един ректор може да забранява (или разрешава) ползването на помещения в поверените му имоти, може ли той да забранява на студентите си да се срещат с някого (извън подвластната му територия)? Къде е документирана тази му власт?

Понеже подозирам, че той НЯМА власт да забранява срещи извън Университета, защо организаторите не я проведоха на друго място? В някой театър, частен клуб, тлевизионно студио (Слави 'има връзки' да помогне с такова) или дори на улицата? ИСКАХА ЛИ наистина органзаторите да има такава среща, или е по-удобно да се говори, че някой я е провалил?

Ако пък наистина един ректор има официална власт над студентите да им разпорежда с кого могат и не могат да се срещат (в чисто личния им живот) - значи наистина е дошло време за не-безкръвна промяна :angry-cussing:

В началото
 Профил  

chrisnoch
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 19:47 
Аватар

Майстора написа:
Понеже подозирам, че той НЯМА власт да забранява срещи извън Университета, защо организаторите не я проведоха на друго място? В някой театър, частен клуб, тлевизионно студио (Слави 'има връзки' да помогне с такова) или дори на улицата? ИСКАХА ЛИ наистина органзаторите да има такава среща, или е по-удобно да се говори, че някой я е провалил?

Отказът дойде в последния момент - по-малко от час преди началото на срещата. Както вече казах, тези срещи са по покана на студентите. Екипът на Дългия понякога осигурява помещения, но в последния момент просто няма как.

В началото
 Профил  

marlov
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 20:01 
Аватар

Рег.: 24 Мар 2010, 22:04
Тия срещи на Дългия поразително ми приличат на едни предавания на терен от един бивш журналист, настоящ евродепутат , които в последствие незабележимо преминаха в предизборна кампания.В тоя ред на мисли предизборна кампания или каквито и да са политически мероприятия НЯМАТ място в което и да е учебно заведение.

В началото
 Профил  

atanas
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 21:22 
Аватар

Рег.: 04 Фев 2014, 13:03
Преди няколко месеца даваха едно предаване за електронното гласуване и там се каза че в държави в който го има се ограничават до 20-30 процента защото ги е страх от манипулации. Квото и до си говорим при електронното гласуване има голяма вероятност от манипулации.
По въпроса за избора. Демокрацията ни дава свобода на личния избор, неща който касаят само нас или семейството ни. Всичко глобално, национално, световно, европейско, корпоративно, политическо не се решава от нас обикновените хора. Парите отдавна управляват всичко. Който си мисли че може да реши бъдещето на България значи е опиянен от наркотика на властоимащите. Просто няма как да бъдеш политик и в същото време да си честен и чист. Занимавал съм се около година с политика и от кухнята знам че с честност не можеш да просперираш. Още първата цедка изхвърля хората, напред продължават само индивидите влезли в политиката за лична изгода. Не случайно за 25 години се смениха една камара партии, а промяна няма никаква.
А манипулации идват както от Русия, така и от САЩ и големи европейски държави. АЕЦ Белене кой го спря? - САЩ и Франция. Кой затвори 3 и 4 блок на АЕЦ Козлодуй? - Франция. Русия с бившите агентури, съответно 2-3 партии, яко ни дърпа към себе си заради сигурността си. На тях им трябват щитове, щото НАТО се настани буквално до границата и.
А Слави подкрепяше и подкрепя хора който продадоха България. Пример:Миглена Кунева - не знам как има уважаваш себе си българин, който да гласува за нея. Но виждате колко гласове събира!

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 21:34 
Аватар

Tва с мадам "Yes" беше топ-идиотщината на Слави, добре че ме подсети :)

В началото
 Профил  

Captain Morgan
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 22:05 
Аватар

Рег.: 24 Юли 2015, 21:22
Извън темата:
Майстора написа:

"Всеки народ има лидерите, които е заслужил"
Паолу Куелю

:-P

'баси, едно време бяха цитатите на Мао, сега всичко е от Паолу Куелю :confusion-scratchheadblue:

Но да почетем Великия Кърмчия:
" Храната ще спаси човечеството от гладна смърт"
:mug:

В началото
 Профил  

JimmyStoikov
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2016, 23:13 
Аватар

Рег.: 16 Мар 2012, 09:41
Темата е за референдума в случая на Слави. Или сте съгласни да има такъв или не сте, всеки има право на личен избор и така трябва да бъде.
Какво се опитвате да докажете един на друг не ви разбирам, така или иначе никой не може да промени мнението на никой, защото всеки го е трупал с годините индивидуално.

ПП Вземахме в магазина на баджанака, два листа за подписки, докато пиехме кафе и лафихме подписите станаха 8-9 от случайни клиенти на които им беше добре дошло.

facebook
фото-форум

В началото
 Профил  

Nimi
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2016, 21:46 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 08:33
Нещо точно за тук ;-)

Срам.. не срам.. истина е!

Прикачен файл:
_0.jpg [ 21.83 KiB | Прегледано 1150 пъти ]
_0.jpg
В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2016, 19:47 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 19:38
Май темата за референдума отпада за 2-3 години....

Днес започна поредния преврат или по-скоро навлезе във финалната си фаза. В София плащат на футболни агитки, предполагам по провинцията се строяват автобуси. По медиите ще сипят новини за героични самоубийства и те ще се случат. Борисов ще подаде оставка до 3-4 седмици......очаквам Певски тоя път да стане президент, премиер, прокурор и шеф на ДАНС едновремено.

ПП има доказана връзка между самоубийствата и отразяването им в медийте, която беше използвана 2013-а година по супер грозен начин...(никоя медия не е понесла отговорност за предумишлено убийство, каквото реално извършиха срещу хората, които се самозаплваха...)

http://jech.bmj.com/content/57/4/238.full

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 8 от 13   [ 281 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Следваща