Смени големината на шрифта

Заключен форумДобави отговор Страница 5 от 6   [ 111 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

За кого ще гласувате ?
Ц. Цачева 21%  21%  [ 7 ]
Р. Радев 24%  24%  [ 8 ]
Невалидна бюлетина 15%  15%  [ 5 ]
Няма да гласувам 39%  39%  [ 13 ]
Общо гласове : 33
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
JohnyWalker
  Re: Ще гласувате ли на балотажа ?
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 14:16 
Аватар

Рег.: 06 Сеп 2012, 13:04
geoge написа:
Тоя лаф остаря и не е актуален, за мен от пет години поне. Ето това исках да кажа:
Fading написа:
Аз пък сега за пръв виждам нещо различно и с удоволствие ще гласувам. Ако никой нормален не гласува пак ще дойдат герб или бсп със дпс. Има адски голям избор в момента.

Искате да кажете че лафът: "Всичките са маскари" който е бил актуален вече 100 години, сега изведнъж на тези избори вече не е актуален. :rofl: :laughing-jumpingpurple: :bow:

В началото
 Профил  

Реклама

Fading
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 15:34 
Аватар

Рег.: 15 Юли 2016, 05:59
Аз не искам да кажа това, защото за последните 100 години от нашата история не всички са били маскари. Също така на разсъждението ми, че всички хора са различни правя оценка на текущите и според моето мнение вземам решение. Никога не бих казал този е добър или лош(защото не ги познавам), но бих казал, че определени партии водени от определени личности има добра вероятност да се борят за нещо различно от собствените си интереси. Хората, които ни управляват са отражение на нас самите и на нашите вярвания и разбирания. Ако вярваме, че са боклуци и нямаме очакване нещо да се промени, то нищо няма да се промени.

В началото
 Профил  

bo6o
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 21:03 
Аватар

Рег.: 05 Авг 2013, 09:24
Последните 2 изречения описват над 13 века история

Sent from my Redmi 3X using Tapatalk

В началото
 Профил  

Mogila
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 23:16 
Аватар

Рег.: 21 Яну 2010, 23:46
По-добре БСП или ГЕРБ от колкото Марешки и подобни.

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 00:28 
Аватар

Рег.: 25 Мар 2012, 23:57
Друг болен :) Като не е бил на власт, как можеш да кажеш, че е по-лош от предните? Вярно е, че Магарешки е солташак на Тиквата, ама само питам - за един прЕател

В началото
 Профил  

Nimi
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 00:32 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 08:33
Марешки може ги натвори като Тръмп.. Никой не знае кво му циркулира в кратуната.

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 00:43 
Аватар

ако е като Тръмп - добре, ама не вярвам

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 02:16 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 19:38
Ако не гледате чужди медии, Тръмп днес побърка Америка. Правил е пресконференция и сега се чудят дали е временно невменяем или е за лудницата.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 04:57 
Аватар

kiril написа:
Ако не гледате чужди медии, Тръмп днес побърка Америка. Правил е пресконференция и сега се чудят дали е временно невменяем или е за лудницата.
Евалла - да не знаят соросоидните медии какво ще му дойде на акъла

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 19:48 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 17:11
Извън темата:
Абе не е титан на висшия интелект, нито в морален план е светец - обаче със сигурност не играе с Големите Мафии на всички други политици. Самият факт с каква неистова ярост са го заяли отвсякъде, показва колко им е тъпо, че (за малко макар) им грабна кокъла. А Кокъла е много як - кажи речи, целия свят! (Той, завалията, едва ли съзнава размера на кокъла и оттам - какво му кроят).

Ще го сготвят с ориз, но ще погледаме цирк. Аз съм за по-слабите :-P

В началото
 Профил  

Fading
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 19:53 
Аватар

Рег.: 15 Юли 2016, 05:59
То техните избори бяха като нашият балотаж - никой от двамата не беше по-добрият избор

В началото
 Профил  

Mogila
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 20:24 
Аватар

Единственната ми надежда за нашите избори е да се въведе образователен ценз при гласуване. Това за съжаление никога няма да стане.

В началото
 Профил  

dynax
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 21:00 
админиспамър
Аватар

Рег.: 19 Яну 2010, 00:28
Няма защото бай мангал е много важен гласоподавател. :twisted:

В началото
 Профил  

simbon4o
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 21:01 
Аватар

Рег.: 19 Авг 2013, 19:43
Nimi написа:
Марешки може ги натвори като Тръмп.. Никой не знае кво му циркулира в кратуната.

Изпратено от моят Redmi 3 с помощта на Tapatalk

Много добре се знае какво му е в кратуната - ще ни направи Руска провинция.
Като цяло тука нещата се закучват и дори осират. Аз лично обмислям вече накъде ще се изнасям. Тук оправия няма да има. Бъдещето е ясно от всякъде - без закони, корупция, никаква икономика, съседна тоталитарна държава Турция, ... нещата си отиват и тук да стане така. Излизане от ЕС и гмеж тотален. Надявам се да се махна преди да го забранят.

Mogila написа:
По-добре БСП или ГЕРБ от колкото Марешки и подобни.

Сериозно ли :mrgreen: я си стой в немско и ако се върнеш и влезеш малко в час тогава може да гласуваш.

Аз предлагам да гласуваме всички за ДПС или ДОСТ, да се свършва по-бързо.

В началото
 Профил  

bo6o
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 21:22 
Аватар

Рег.: 05 Авг 2013, 09:24
Освен образователен ценз за гласуващите, свидетелство за съдимост за кандидате, тест за интелигентност и висше образование, потвърдено лично от преподавателите трябва да има...

Sent from my Redmi 3X using Tapatalk

В началото
 Профил  

Mogila
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 21:27 
Аватар

simbon4o абе аз се опитвам да съм в час, ама тоя много неприятен... на външен вид.

bo6o да.

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: Вчера, 01:52 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 19:38
Съгласен съм със Симо. Нещата от имат на много зле. България реално може да изчезне не в много далечно бъдеще? Русия дефакто е овладяла повече от половината партии БСП, Патриотите, Марешки са 100% превзети. ДПС и ДОСТ почти открито си работят за отцепване на територии вече и въвеждане на турски като втори език. ГЕРБ са една прегазена мафия, която ще слуша и Русия и турция едновременно за да не ги свалят от власт. Шанса ЕС да се раздели на две и ние да останем отвън е голям. Шанса за война в региона не е малък - явно е че Македония, Косово и Сърбия не са стабилни и им трябва само искра да започнат нова война. Турция и Русия от ден на ден отиват на по-зле както икономически така и като развитие, свобода и демокрация. Русия сега се крепи на измислени външни врагове и нищо чудно да пратят и при нас зелени човечета, не за друго ами да отвличат внимание от вътрешните проблеми. Отделно са вътрешните ни проблеми като тотална липса на правосъдие, липса на свободни медии, липса на инвестиции, демографска катастрофа.

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: Вчера, 02:35 
Аватар

Само Русия ви в устата :)

В началото
 Профил  

spotter84
МнениеПубликувано на: Вчера, 09:37 
Аватар

Рег.: 23 Яну 2014, 10:52
По темата България и Западна Европа очевидно аз съм на съвсем друго мнение. И това мое мнение дори се затвърждава от чужденци, с които общувам тук и които дават мило и драго да живеят именно...тук! Но при някои равни други условия разсъждавам така и едното от тях разбира се е това да имаш добра работа в България. Дори скоро мисля да пусна подобен пост във фейсбук с въпрос къде биха предпочели да живеят много от хората - тук или в Западна Европа. Аз лично към момента не искам да се махам оттук, но като турист, да, бих обикалял с кеф по цяла Европа.

П.С. Последните чужденци с които си говорих по темата, бяха белгиец и швейцарец.

В началото
 Профил  

simbon4o
МнениеПубликувано на: Вчера, 10:27 
Аватар

Mogila написа:
simbon4o абе аз се опитвам да съм в час, ама тоя много неприятен... на външен вид.

Не се интересувам от външния вид. Интересува ме идеята да има правосъдие за всички. Без това сме тръгнали към нещо много неприятно. А и другите партии са нови бардаци със стари курви дето вече не понасям. За мен избора е ясен.

В началото
 Профил  

simbon4o
МнениеПубликувано на: Вчера, 10:40 
Аватар

И да Русия ни е в устата понеже когато държава като Турция тръгне по пътя към тоталитаризъм сякаш не е толкова притеснително, колкото Русия. Там нещата са тотални вече. Силно изпростяло население(сещаме се къде още се случва) идеално за такова управление. Пътя е ясен... мисля че наблюдаваме възхода на тоталитаризма отново. Явно масите хора са изключително малоумни и безпаметни и последната световна война никой не я помни или разсъждава по въпроса как и защо е възникнала. Е трябва ни един амбициозен диктатор в нашия район да започне и работата е опечена. Като го закъсат икономиките на тоталитарните държави ги кара да правят бизнес и те разбират само от най-стария бизнес - войната.
И аз имам познати, които ги е хванала носталгията и се връщат от чужбина. Лошото е че като живеят там изобщо не са в час и сблъсъка с действителноста тук ще ги тресне много неприятно.

В началото
 Профил  

geoge
МнениеПубликувано на: Вчера, 14:27 
Аватар

Като говориш за най-стария бизнес - войната, що не говориш за САЩ тогава - това Ирак, Либия, Афганистан, Сирия, Косово, Украйна... Или чувате и виждате само каквото ви харесва?

В началото
 Профил  

Заключен форумДобави отговор Страница 5 от 6   [ 111 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща