Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
dynax
  Правила
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2010, 11:54 
админиспамър
Аватар

Рег.: 19 Яну 2010, 00:28
Правила и препоръки в ПРОДАВА / КУПУВА

В секцията всеки потребител на форума може да продава лична (употребявана или нова) техника.

Желателно е всяка обява съдържа подробно и съвестно описание на функционалното и визуалното състояние на продаваната техника, както снимки и цени.
Продавача сам решава какви координати за връзка да остави, ако няма такива потребителите могат да използват бутона за лично съобщение (Изображение).
При завършване на обявата продавача своенвременно да съобщи това като редактира заглавието на - продадено или за триене.

Продавача може да редактира обявата си по всяко време, но отговорите в самите теми са изключени за всички.

На всеки 3 дена продавача може (или поне на теория може) да актуализира обявата си с бутона Избутай ^.
(Знам, че опцията не винаги е налична, както би трябвало. Не ме питайте защо не работи. :-) )

* Обяви, които са по-стари или не са повдигани повече от 90 дни се изтриват автоматичо.

Ако имате съмнение в коректността на обява или продавач използвайте бутона за доклад (Изображение) или ми изпратете лично съобщение.
Обявата ще бъде разгледана и изтрита при необходимост, обява получила 3 доклада от различни потребители ще бъде изтрита директно без разглеждане.

* alphaforum.net не носи никаква отговорност за публикуваните обяви.

В началото
 Профил  

Реклама

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 1 мнение ]