Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 4 мнения ]
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Darin
  Откраднаха ми малко техника
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2018, 14:53 
Аватар

Рег.: 18 Май 2018, 10:45
Здравейте,
Вчера в София до трета градска ни откраднаха от багажника на колата (варненска регистрация), чанта за фотоапарат с два обектива - Сони 50мм ф1.8 и Сигма 19мм ф2.8, статив zomei q666 и светкавица yongnuo iii560. Сигурно не е кой знай какво, но за мен е доста. Моля за съвет какво да правя.

Дарин

В началото
 Профил  

Реклама

Fading
  Re: Откраднаха ми малко техника
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2018, 15:47 
Аватар

Рег.: 15 Юли 2016, 06:59
Ако имаш номерата на обективите напиши ги в случай, че някой от колегите ги срещне по обяви да те алармира. Алармирай полицията. Рядко помагат, но се случва. Следи обявите в olx и по други места.

В началото
 Профил  

Darin
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2018, 16:32 
Аватар

Рег.: 18 Май 2018, 10:45
Darin написа:
Здравейте,
Вчера в София до трета градска ни откраднаха от багажника на колата (варненска регистрация), чанта за фотоапарат с два обектива - Сони 50мм ф1.8 и Сигма 19мм ф2.8, статив zomei q666 и светкавица yongnuo iii560. Сигурно не е кой знай какво, но за мен е доста. Моля за съвет какво да правя.

Дарин
Прилагам снимки на кутиите, но се замислих, ако водя обява с мой обектив какво правя? Казвам на човека "дай си ми обектива"? Звъня на полицията? Май губя надежда...благодаря за съвета де!ИзображениеИзображение

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

В началото
 Профил  

darkymir
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2018, 16:49 
Аватар

Рег.: 06 Авг 2017, 10:00
Както каза Fading, трябва веднага да се пусне жалба и търпеливо да се следят обявите. Ако видиш обявата съобщи на полицията. Може да се окажа, че техниката вече е била продадена веднъж и само да си навлечеш неприятности ако пробваш нещо. Но задължително пусни жалба при първа възможност. Миналата година ме обраха и след около два месеца попаднах на техниката си в олх, след което полицията намери извършителя.

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 4 мнения ]