Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 2 от 2   [ 29 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Fifata
  Re: A7rIV
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2019, 08:54 
Аватар

Рег.: 27 Мар 2017, 18:20
Ако това тяло има опцията за размер на файла, ще е доста яко, но пак с тази цена ще е доста подминавано.
СПоред мен Сони направиха супер яка грешка с това тяло А7 марк 3 което пуснаха на пазара и сами си убиха R серията. Това в момента с това R4 е някакъв опит да върнат това което изгубиха като пуснаха А7 марк 3. От личен опит, след снимане на сватба с А7м3 и А7р3 е, че р3 е на тъмно е многооо по зле във фокусирането от м3. Цената му е на половината, а кадъра си е супер. Направиха го това тяло супер яко, нищо че са му сложили супер тъпите дисплей дето всеки ги оплюва. А7р3 май си беше някакъв малък ъпдейт е така да има нещо на пазара от колкото да беше нещо смислено, докато тук вече са се постарали с нов сензор, нов процесор, нова фокусна система и т.н. и вече да имаш желание да направиш ъпдейт от р2 на р4.
В крайна сметка мисля, че Сони още не са приключили с това което имат да показват тези дни ;) Отдавна се говори за наследник на А6500, ама не това 6400 дето пуснаха, а нещо наистина смислено като камера за видео, както се говори и за цял набор нови обективи за кроп системата, но това са само очаквани работи и се надявам съвсем скоро да ги видим на бял свят.

В началото
 Профил  

Реклама

dynax
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2019, 08:43 
админиспамър
Аватар

Рег.: 19 Яну 2010, 00:28
Доста странен анонс, бих казал изстрел в крака. :think:

Не знам за какво беше нужно при положение, че A7RIII си е напълно актуално тяло.
Отгоре на това, само го анонсират, а ще бъде наличен Септември след 2-3 месеца.
Единствено ако вече са продали сензора на Nikon и са искали да сложат това първи - World’s first 35mm full-frame 61.0 MP ?
Само дето Никона като излезе вероятно ще бъде наличен и на гребена на вълната по ревюта и сайтове, а не знам дали някой ще си спомня за това A7IV. :confusion-scratchheadblue:
Поне са влезли в крак с резолюцията на визьора на Панасониците.

Малко конкуренция и почват да губят почва под краката си.

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2019, 09:39 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 17:11
Горките стратези в Сони - добре, че сме ние да ги оплачем и да им посочим колко са тъпи.

Добре, че стратегиите не се оценяват от бордовете и акционерите по форумните коментари, а по финансовите резултати и пазарния дял. Където тъпите им стратегии явно работят нелошо.

:obscene-drinkingcheers:

В началото
 Профил  

dynax
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2019, 10:19 
админиспамър
Аватар

:D

Както и да го гледам самият анонс на тази камера е сбъркан от началото.
Спирам по темата. :-)

В началото
 Профил  

Nelly
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2019, 14:31 
Аватар

Рег.: 19 Апр 2019, 16:38
В понеделник имаше представяне в един магазин до нас... Нямах никакво настроение и не отидох, а може би щеше да ми стане по-весело, ако бях отишла... :)

В началото
 Профил  

Майстора
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2019, 23:28 
Аватар

Рег.: 03 Мар 2014, 17:11
Извън темата:
Nelly написа:
В понеделник имаше представяне в един магазин до нас... Нямах никакво настроение и не отидох, а може би щеше да ми стане по-весело, ако бях отишла... :)
"ЗАлудо ходи, зАлудо не стой!" - казваше баба ми ;) Всяко ходене някъде - където и да е - повдига настроението :-) :up:

В началото
 Профил  

dynax
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2019, 11:04 
админиспамър
Аватар

Nelly написа:

Потвърждение колко скучен анонс беше това. :-P

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 2 от 2   [ 29 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2