Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 9 от 9   [ 178 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Nimi
  Re: A7III официално
МнениеПубликувано на: 15 Май 2018, 21:54 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 09:33
geoge написа:
Май сме малко хората, които снимаме по тъмно :( Мене ме интересува, като светне лампата, дали ще фокусира по очи?
Яко почвам да се чудя, понеже детайла (24 МР) не ме бърка... Иначе днес снимах четири изпращания... единия колега беше с А99II и Zei$$ 24-70/2.8 и ми текнаха очите да го е6а, ама той си е от старото поколение и може би няма да тръгне да се променя, още повече, след като ми сподели, че има и А99 и А900 :shock:
Да не си бил покрай Емо?

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

В началото
 Профил  

Реклама

geoge
  Re: A7III официално
МнениеПубликувано на: 16 Май 2018, 17:27 
Аватар

Рег.: 26 Мар 2012, 00:57
Извън темата:
Nimi написа:
geoge написа:
Май сме малко хората, които снимаме по тъмно :( Мене ме интересува, като светне лампата, дали ще фокусира по очи?
Яко почвам да се чудя, понеже детайла (24 МР) не ме бърка... Иначе днес снимах четири изпращания... единия колега беше с А99II и Zei$$ 24-70/2.8 и ми текнаха очите да го е6а, ама той си е от старото поколение и може би няма да тръгне да се променя, още повече, след като ми сподели, че има и А99 и А900 :shock:
Да не си бил покрай Емо?

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Не го познавам лично, така и не можах да го хвана да си направим снимка, но е първият, който виждам във Варна с А99II. Миналата година пък Фотеви ми споделиха, че още след обявяването на А9 са си го взели :laughing-jumpingpurple:

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 9 от 9   [ 178 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9