Смени големината на шрифта

Правила на форума

Съмнителни (режисирани м/у 2 или повече потребители) теми и мнения с цел пряка или косвена реклама на различни БГ сайотве и онлайн магазини ще бъдат изтривани без предупреждение.
При повторение авторите им наказани с временен бан или изтриване на профил.

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 5 мнения ]
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
verticall
  Помощ при избор на GoPro камера
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2018, 17:02 
Аватар

Рег.: 05 Май 2018, 14:15
Имам интерес към екшън камерите и мисля сега за лятото да си направя подарък, но не знам коя камерка ще е подходяща.. Трябва ми за морето ( под вода ) също като ходим на планина и като цяло много различни неща ще снимам.. от къде си пазарите и от кои сте най-доволни? Благодаря предварително. :snap:

В началото
 Профил  

Реклама

Saxon
  Re: Помощ при избор на GoPro камера
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2018, 17:53 
Аватар

Рег.: 10 Яну 2014, 21:42
Аз съвет няма да ти дам, просто ще споделя опита който имам с GoPro Hero5 Black.
Подарък ми е, не знам откъде е купена...
Камерата е уникална, има много аксесоари, изключително допълнение към нея е карма грипа...
Без този гимбъл камерата е осакатена откъм стабилизация, за съжаление гимбъл не е водозащитен..., при достатъчна креативност успях да я използвам при ски спускане и няколкото планирани ;) падания в снега не му наредиха. На добра светлина камерата няма грешка (като повечето устройства с малък сензор), обожавам да правя снимки с нея.
За подводни снимки си купи цветна туба (стик), че ако я изпуснеш да си я намериш лесно.
Без да коментирам цената, мога да обобщя, че камерата е много добре направено устройство.
Щях да забравя, обновяването на софтуера за мен е меко казано профанско. Последния ъпдейт искаше windows 10 - 64-bit версия..., та се наложи виртуална машина и т.н.
Ми ако се сетя нещо друго, ще пиша пак.
Успех! :obscene-drinkingcheers:

В началото
 Профил  

JohnyWalker
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2018, 13:47 
Аватар

Рег.: 06 Сеп 2012, 13:04
Аз пък си взех Xiaomi 4K+ до преди GoPro 6, нямаше конкуренция на пазра с 60 fps в 4К и вградена стабилизация при 30fps.
За съжаление съм колекционер и не снимам та не мога да кажа колко е добра, но я водят по тестовете че е супер-дупер.
Другият месец ще я разходя на екскурзия за първи път от 1 година :( казах разходя сигурно ще стои в раницата :(
Мисълта ми е че ако няма да снимаш с нея е идеална :)

В началото
 Профил  

bo6o
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2018, 16:45 
Аватар

Рег.: 05 Авг 2013, 09:24
Xiaomi-то може ли да снима в роу, че и аз вече не мъкнат безогледалката особено...?

В началото
 Профил  

JohnyWalker
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2018, 09:58 
Аватар

Рег.: 06 Сеп 2012, 13:04
Да, снима роу след ъпдейт на фирмуера. Но за съжаление 1 кадър го запазва около 10 секунди на бърза карта.

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 5 мнения ]