Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 5 от 5   [ 96 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
dynax
  Re: eBay
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2017, 14:43 
админиспамър
Аватар

Рег.: 19 Яну 2010, 00:28
Не ми се вярва търговеца да пусне нещо толкова скъпо ей така без нужда от подпис.

То щом има тракинг номер автоматично не значи ли, че се оставя само при подпис ?
Какъв е смисъла иначе ако може да го хвърлят, където им падне и да го отметнат доставено.

В началото
 Профил  

Реклама

безимко
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2017, 15:22 
Аватар
Ако знаем тракинг номера ще се види с каква услуга е пусната пратката.

Ако е Signed for виждаш самия подпис на картина + името на човека, който е приел пратката.

Останалите пратки (без signed for) са като родната ни поща, мине пощальона и метне пликчето в кутията пред входа. (ако не е специална доставка).

В началото

elmago
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2017, 15:24 
модератор
Аватар

Рег.: 30 Авг 2010, 17:32
Не знам и аз. Не ми е се е случвало до сега такова нещо. И доста по скъпи неща съм купувал. Общо взето за мен РоялМейл означаваше доверие и много пъти съм предпочитал да купувам от Англия макар и малко по-скъпо отколкото от Китай именно заради това.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

В началото
 Профил  

faire
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 00:12 
Аватар

Рег.: 31 Дек 2016, 13:52
Пита ли продавача дали ти е изписал ID-то при адреса? Някои не го правят, макар че им идва както трябва да бъде от пейпал.
Мисълта ми е, че може габко да са я завели като пратка без ID.. Тогава чакаш 1-2 курса и гледаш по снимки на сайта.

Иначе пейпал е голяма мафия и тази илюзорна buyer protection program е гаранция-Франция.

Sent from my iPhone using Tapatalk

В началото
 Профил  

elmago
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 07:20 
модератор
Аватар

Рег.: 30 Авг 2010, 17:32
Не е в Габко. Ползвам ги от 4 години. Пратката има и тракинг номер винаги могат да я намерят, ако е при тях. А и пак не съвпада времето на доставка с работното им време.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

В началото
 Профил  

asito
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2017, 15:31 
Аватар

Рег.: 13 Фев 2017, 06:38
Здравейте.Харесах си един обектив от английския ибей, човека праща с Роял Мейл, със застраховка, има 100% положителен фиидбек. Искам да го купя, обаче ми казаха преди малко, че отскоро имало ддс и мито за всички стоки купени през ибея, независимо от Европа или Азия, Америка. Не вярвам на тази информация и затова се допитвам до вас...

В началото
 Профил  

Nimi
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2017, 15:48 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 08:33
asito написа:
Здравейте.Харесах си един обектив от английския ибей, човека праща с Роял Мейл, със застраховка, има 100% положителен фиидбек. Искам да го купя, обаче ми казаха преди малко, че отскоро имало ддс и мито за всички стоки купени през ибея, независимо от Европа или Азия, Америка. Не вярвам на тази информация и затова се допитвам до вас...

Някой те кръщава ми се струва!

В началото
 Профил  

asito
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2017, 16:36 
Аватар

Рег.: 13 Фев 2017, 06:38
Благодаря.

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 5 от 5   [ 96 мнения ]