Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
ivan_nikolov80
  Sigma MC-11
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2018, 15:11 
Аватар

Рег.: 20 Мар 2015, 11:03
Пускам темата за да може всеки който ползва този адаптер, да споделя впечатления, дава препоръки, или четейки да реши сам за себе си дали този преходник му е нужен, или може и без него.
Редно е като инициатор първи да споделя мнение относно адаптера:
имам го от близо две години и с него съм подкарал доста Сигма, Тамрон и Канон обективи, някои работещи безупречно, други не дотам, но най-голямото ми учудване дойде след факта, че някои от тях с
А-маунт монтиране работещи страхотно на А-маунт тела са почти неизползваеми или не дотам, на Е-маунт с ЛА-ЕА3, и 4. Естествено непълната функционалност ме накара да се разделя с доста от тях и да ги купя отново но с канонски маунт.
За мен този адаптер се справя страхотно с всички Сигма АРТ, като 35/1.4 беше леко бавна до предното обновление /ъпдеит/, но тя по принцип си е по-бавна, 20/1.4 не съм пробвал.
Единствения обектив, който не работеше при мен е Сигма 150-600, въртеше бек/фронт фокус и не ми хареса.
В началото хората ползващи Метабоунс сякаш бяха привилегировани с чести ъпдейти, но след втория Сигмата заработи много добре не само с Арт серията.
Та това от мен като за начало!
Надявам се да не остане поредната тема с две и половина мнения. :-)

В началото
 Профил  

Реклама

ivan_nikolov80
  Re: Sigma MC-11
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2018, 15:16 
Аватар

Рег.: 20 Мар 2015, 11:03
От вчера има нов ъпдейт качващ протоколи за новата Сигма70-200/2.8 Sports, но сякаш и старата вече 70-200/2.8 OS HSM работи по-бързо и точно.
https://www.sigma-global.com/en/downloa ... /firmware/

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 2 мнения ]