Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 2 от 2   [ 23 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
kireto_a
  Re: Филмови камери
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2015, 16:59 
Аватар

Рег.: 06 Мар 2014, 12:52
ами мериш небето, мериш после долу земята, мериш лицето и то после смета епскозицията така, че да стане снимка на каката без да се е препържило небето или земята да е черна. само дето както може да се сетиш това е доста пожелателно. шампион в това отношение е минолта 9000 със супер дата гърба. там какви чудесии могат да се настройват не е истина - http://www.9000.org/index.php?page=backs. тук са изброени само малка, част от функциите му. а и има интерваломер. с други думи, лентовите тела са си доста интересни и могат да правят чудеса, а са с някакъв изпърдян процесор от 80-те години. кухите лейки от сони, не могат да го направят с армовете от 21 век това. а между другото 7000 и 9000 минолтите имат и гръбове, които имат сензор и снимат на видео флопи 640x480 снимки, само дето това е нещо като видео сигнал и не е баш цифров. имало е плеъри и се е пускало на телевизора.
саше аз си имам можеби едно от най-яките филмови тела(4 място според мен) - динакс 7. това е а900 само, че на филм. можеби по-яко даже, щото всичките му настройки за снимане са изкарани на врътки и копчета. 4 фрейма в секунда, 36 кадъра "буфер" и съм сигурен, че ще превърtи и ще семня филма по-бърже, отколкот а900 ще си запише буфера на картата. можеби само никон ф5/6, еос - 1 и динакс 9 ти със ссм ъпдейта са по-яки. 700си е само за колекция и един филм, колкот да видиш, че работи :).

В началото
 Профил  

Реклама

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 2 от 2   [ 23 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2