Смени големината на шрифта

Заключен форумДобави отговор Страница 3 от 3   [ 55 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
tochnia1
  Re: Снимка с телефон през обектив Пентакс
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 17:09 
Аватар

Рег.: 09 Апр 2017, 11:24
ombre написа:
Авторе, заядливци няма, или ако има е само в твоята глава. Гледам резултатите през телефона, ми сори ана тел за 200 кинта ще направи същото, че и по добре. Виж темата за телефоните. Така и не каза за какво ще се ползват кадрите, но с това качество са плчевни. Както и да е крайния резултат е под всякаква критика, въпреки всичко. Виж и поста на Саша, много точно казано. Поне да си струваше ама...... Не.

Ще те помоля повече да не пишеш тук в тази тема, докато си настроен така, или докато не охлабиш жилата малко....
Мяташ някакъв клеветнически коментар, изказваш се от името на всички, не обръщаш внимание, че си опроверган, и най-нагло продължаваш да ми спамиш темата!
Ти ли си тартора тук, та никой не може да ти затвори устата, та дори ми пишат твоите колеги на лични, страшен ли си, та никой не може да ти говори в очите или да ти иска обяснение, защо изопачаваш думите на хората?

Такива, като теб с фурнаджийска лопата да ги ринеш!

Хайде моля те да си намериш друго място за жлъчните си "изказвания"! Твоето мнение не ме интересува, не смятам да взимам под внимание заядливите ти, никому ненужни коментари!

Не ми спами по темата... Не на празно ми писаха твои колеги от форума, да не се занимавам с теб, защото си бил "отвратителен" заядливец и че нищо не ставало от теб, защото "май си бил с някакви лични или психични проблеми"! Доста обиди ти стовариха и теимата, но не е честно да ги цитирам тук! Какво ли още мога да видя в този форум от твои колеги нямам идея! Убеждаваха ме да не отговарям на "тъпотиите" ти, но за разлика от тях аз няма да те търпя!!! А пък, как те търпят модераторите нямам идея!

Чувствай се свободен да не пишеш в тази тема!

Един приятелски съвет - виж излез с някой/някоя от противоположния пол на твоя и се опитай да разпуанеш малко, освободи се от напрежението!

Нищо чудно, че форума ви западал (по думите на стари потребители), с такива, като онези хора, които използват думата Авторе, като обръщение, и се чудят, как да прокудят новодошлите!

В началото
 Профил  

Реклама

ombre
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 17:43 
Аватар

Рег.: 14 Окт 2013, 14:12
Не брат, форума е свободен всеки да изразява своето мнение, ако реши да го прави, само един човек може да забрани или не и това е модератора. За психичните проблеми, мога само да се усмихна, има хора които ме познават и знаят що за човек съм, а това, че не ти харесва истината е твой проблем. За личните съобщения смятам ,че лъжеш,ако не те моля да публикуваш едно или повече съобщения.Това за тартора е без коментар. А за последното повярвай там нещата са си съвсем наред.

КАРАМ ПО БЪРЗО, ОТКОЛКОТО ВИЖДАМ ПЪТЯ. ВСИЧКО Е В РЕФЛЕКСИТЕ.

MY NAME IS TRINITY, VAYA CON DIOS AMIGOS

В началото
 Профил  

tochnia1
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 17:55 
Аватар

Ти отново си направи труда да пишеш в моята тема! Има ли за, какво?
Отговаряш ли си на този въпрос?
Човек, когато е нежелан някъде не се натиска.... възпитаният човек...

Ти май не разбра, че не желая да пишеш в темата ми... На снимката изглеждаш интелигентен... Твоя ли е?

Р.Р. Сега много детайлно отговаряш на всичко, последователно и прецизно! Защо не отговори на поста ми, където те хванах в манипулация, където те обвиних, че изопачаваш думите и истината? Твърдиш, че те познават хората тук! Явно тримата, които ми писаха са от хората, коиро те познават! На някои коментари избирателно, на други изчерпателно... Бих си помислил, че си двуличник, ако те познавах, но имам късмет, че не те, а и не искам, но хората, които те познават са си направили преценка...., просто не трябваше да го споделят с мен по този начин!!!!

В началото
 Профил  

kiril
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 18:28 
Аватар

Рег.: 08 Авг 2011, 20:38
Извън темата:
Някой може ли да затвори темата?

и да затрие глупостите?

В началото
 Профил  

Nimi
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 19:02 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 09:33
Ключ и нека си остане ;-)

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

В началото
 Профил  

dynax
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 19:08 
админиспамър
Аватар

Рег.: 19 Яну 2010, 01:28
Какъв е смисъла от целия този експеримент ?
Май назад писах, че един NEX за 100лв с адаптер за 10лв ще отвее резултата толкова много пъти, че даже няма база сравнение и отгоре на всичко е по-евтин от всеки смартфон.

В началото
 Профил  

ombre
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 19:12 
Аватар

Хем питаш за снимка, хем да не пиша... :-) .Снимката е от нета, хареса ми пича на нея и я постнах, ето хвана ме. Пак, ти казвам бъди мъж и покажи поне едно лс, щом автора му е против мен, поне ще зная и това е, но твърдя че лъжеш, просто няма човек в този форум, с които да съм в конфликт, точно обратното, смятам, че ако някои от тях чете темата ще го потвърди. Аз и с теб не съм в конфликт, както казах това е само в твоята глава. И не пиша избирателно, а со казвам мнението, без значение дали се харесва или не.

В началото
 Профил  

ombre
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 19:19 
Аватар

dynax написа:
Какъв е смисъла от целия този експеримент ?
Май назад писах, че един NEX за 100лв с адаптер за 10лв ще отвее резултата толкова много пъти, че даже няма база сравнение и отгоре на всичко е по-евтин от всеки смартфон.

Живко аз това му го казах и в пенткаския форум, ама виж човека как реагира. Както и да е, не ми се спори, очаквам да потвърди че не лъже да ми пусне на лс или тук едно такова съобщение, в което тези трима човека, му казват такива неща за мен. Мисля че имам това право.

В началото
 Профил  

tishovsx
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 20:39 
Аватар

Рег.: 05 Фев 2017, 21:27
@Точния- едно.
Сега, аватара и името не е от значение.
На една от снимките твърдиш, че си ти. Лошо няма, ама като ти чета постовете си мисля, че пише някое 15-16 годишно момче. Пак лошо няма, но ми се струва, че точно за теб трябва да се обърне най-голямото внимание на света. И ние трябва да се захласваме по това, че ти снимаш с телефона с някакъв бих казал, непотребен и забравен обектив от преди 40 години.
Пък и искаш и мнение да ти даваме, мнението, че от това упражнение нищо не излиза и това се потвърждава от снимките които ти така любезно си ни ги предоставил. Ясно и точно ти се каза, още от първите няколко поста, че си губиш времето с някакви експерименти които не доведоха до нищо съществено. В пентакския форум аз не влизам, по простата причина, че аз нямам такъв апарат и нищо няма да ми е от полза там, пък и аз няма да съм от полза за никого. Но ТИ да пускаш една и съща тема, там и тук и да получаваш едни и същи отговори, трябва да ти светне лампата, че нещо грешиш. И накрая да се светкаш, че не ти се е обърнало достатъчно внимание, ме навежда на мисълта, че някъде има някакъв проблем, но повярвай той не е в този или онзи форум!!!

В началото
 Профил  

tochnia1
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 21:54 
Аватар

tishovsx написа:
@Точния- едно.
На една от снимките твърдиш, че си ти. Лошо няма, ама като ти чета постовете си мисля, че пише някое 15-16 годишно момче. Пак лошо няма, но ми се струва, че точно за теб трябва да се обърне най-голямото внимание на света. И ние трябва да се захласваме по това, че ти снимаш с телефона с някакъв бих казал, непотребен и забравен обектив от преди 40 години.
Пък и искаш и мнение да ти даваме, мнението, че от това упражнение нищо не излиза и това се потвърждава от снимките които ти така любезно си ни ги предоставил. Ясно и точно ти се каза, още от първите няколко поста, че си губиш времето с някакви експерименти които не доведоха до нищо съществено. В пентакския форум аз не влизам, по простата причина, че аз нямам такъв апарат и нищо няма да ми е от полза там, пък и аз няма да съм от полза за никого. Но ТИ да пускаш една и съща тема, там и тук и да получаваш едни и същи отговори, трябва да ти светне лампата, че нещо грешиш. И накрая да се светкаш, че не ти се е обърнало достатъчно внимание, ме навежда на мисълта, че някъде има някакъв проблем, но повярвай той не е в този или онзи форум!!!

Виж сега, от най-важното, което прочетох от поста ти, е че твърдя, че не ми се обръща внимание! ТАКОВА НЕЩО НЯМА! Цитирай ме, моля те! Къде го прочете и кое те накара да мислиш така - просто копни и метни тук!
Исках помощ единствено за това, как да преместя фокусно разстояние (ако така се нарича) на 60 мм! Това е! Останалото вие сами си го забъркахте!

Иначе от доста време се убедих, че съм допуснал грешка, че въобще писах и тук и там! Довърших темата, защото е тъпо да питаш и накрая "Справих се, благодаря", дразнещо е, но тук се оказа, че е по-дразнещо, че я довърших!

На снимките съм аз, иначе съм наистина от 1 седмица тук на 15 - 16 години, защото слязох на нивото на някои участници в темата, която съжалявам наистина, че я отворих!

Съжалявам, че разбулих духовете на някои от вас и започнаха заядливи коментари, а още по-лошото е, че получавах задкулисни съобщения за един от вас! Оказаха се верни, но не там е въпроса, въпроса е, че се случват ВЪОБЩЕ тези работи!

Аз приключих тук! Довърших темата, която е безмислена според вас! Нямам, какво повече да добавя, освен да интригантствам и да давам цитати за този или онзи от този или онзи за някакъв си, който го ненавиждат, но не смеят да му го кажат в очите!

За последен път - успех на всички и бъдете добри и добронамерени един, към друг, а най-вече към гостите с "тъпите" си и неуместни питания посетили форума ви!

А, и съветите ви, към модераторите за катинари и чистене на темата - лесно е някой да чисти след вас, когато ос*рете темата на някой!

Р.Р. Молба, към модератора на раздела или форума, или направо към админа:
Ако ще чистите темата, по-добре я изтриите, ако я заключвате, направето го сега, защото със следващият ми пост, ако продължат провокациите от конкретен потребител, ще се наложи да ми наложите БАН и по IP и по MAC !
Извинявам се на управата на форума ако съм ви създал проблеми! Бъдете здрави!

В началото
 Профил  

ombre
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 23:01 
Аватар

tochnia1 написа:
tishovsx написа:
@Точния- едно.

Виж сега, от най-важното, което прочетох от поста ти, е че твърдя, че не ми се обръща внимание! ТАКОВА НЕЩО НЯМА! Цитирай ме, моля те! Къде го прочете и кое те накара да мислиш така - просто копни и метни тук!
Исках помощ единствено за това, как да преместя фокусно разстояние (ако така се нарича) на 60 мм! Това е! Останалото вие сами си го забъркахте!

Иначе от доста време се убедих, че съм допуснал грешка, че въобще писах и тук и там! Довърших темата, защото е тъпо да питаш и накрая "Справих се, благодаря", дразнещо е, но тук се оказа, че е по-дразнещо, че я довърших!

На снимките съм аз, иначе съм наистина от 1 седмица тук на 15 - 16 години, защото слязох на нивото на някои участници в темата, която съжалявам наистина, че я отворих!

Съжалявам, че разбулих духовете на някои от вас и започнаха заядливи коментари, а още по-лошото е, че получавах задкулисни съобщения за един от вас! Оказаха се верни, но не там е въпроса, въпроса е, че се случват ВЪОБЩЕ тези работи!

Аз приключих тук! Довърших темата, която е безмислена според вас! Нямам, какво повече да добавя, освен да интригантствам и да давам цитати за този или онзи от този или онзи за някакъв си, който го ненавиждат, но не смеят да му го кажат в очите!

За последен път - успех на всички и бъдете добри и добронамерени един, към друг, а най-вече към гостите с "тъпите" си и неуместни питания посетили форума ви!

А, и съветите ви, към модераторите за катинари и чистене на темата - лесно е някой да чисти след вас, когато ос*рете темата на някой!

Р.Р. Молба, към модератора на раздела или форума, или направо към админа:
Ако ще чистите темата, по-добре я изтриите, ако я заключвате, направето го сега, защото със следващият ми пост, ако продължат провокациите от конкретен потребител, ще се наложи да ми наложите БАН и по IP и по MAC !
Извинявам се на управата на форума ако съм ви създал проблеми! Бъдете здрави!

Човек сам се вкарваш в филми. Стига си повтарял че някой ме ненавижда, аго е страх да ми го каже, направи го ти нали си смел, дай да ги видим тези съобщения. Знам едно с всеки един от тук, нямам преракания и съм в съвсем нормални, а с някои и приятелски отношения, гововря за хора с които се виждам на живо, които пък от своя страна са по стари потребители от мен и подържат същите отношения с останалите. Сега, ако целта ти е само да ме обидиш, не ти се получава. Спирам по темата, ако си мъж дай това инфо или тук или ми ги препрати, в противен случай си един човек, който лъже в безсилието си да ме обиди по друг начин. Това е от мен, мисля си, че ако има някой който е тръгнал в посока да го ненавиждат с безмислени теми, коментари и т.н. си ти. Определено вече се зараждат такива неща в мен и ти го казвам в директно. И си единствения от форума. Чао. Не се хаби да ми отговаряш, няма смисъл.

В началото
 Профил  

Заключен форумДобави отговор Страница 3 от 3   [ 55 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3