Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 34 от 34   [ 730 мнения ]
Страница № Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
simbon4o
  Re: Сватби и други събития...
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2017, 21:19 
Аватар

Рег.: 19 Авг 2013, 19:43
А7р и А7с са най-зле като автофокус от А7 серията :).
Като цяло мога да ти дам следния съвет - снимай безплатно 3 сватби сам или за предпочитане с познат. Така ще събереш кадри за портфолио и ще видиш в реални условия каква техника ще ти трябва. Аз така започнах... Фотографи има много и надали някой ще откаже безплатен помощник.
Всеки предпочита различна техника... за обработка използвам лайтруум и понякога фотошоп за довършителни работи.

В началото
 Профил  

Реклама

Future
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2017, 17:33 
Аватар

Рег.: 04 Окт 2017, 20:05
simbon4o написа:
А7р и А7с са най-зле като автофокус от А7 серията :).
Като цяло мога да ти дам следния съвет - снимай безплатно 3 сватби сам или за предпочитане с познат. Така ще събереш кадри за портфолио и ще видиш в реални условия каква техника ще ти трябва. Аз така започнах... Фотографи има много и надали някой ще откаже безплатен помощник.
Всеки предпочита различна техника... за обработка използвам лайтруум и понякога фотошоп за довършителни работи.

Мерси, Симо! :handgestures-thumbupleft:
Така и мисля да направя, да снимам няколко сватби и фотосесии, за да направя портфолио, но обективите ми са неподходящи за сватба, а искам новите да са съобразени с новата машинка. Доволен съм, а и свикнах да работя със Сони, искам да остана на тях. А7II ли е по-добрият вариант?
Към кои обективи да се насоча? :-)

В началото
 Профил  

ombre
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2017, 09:57 
Аватар

Рег.: 14 Окт 2013, 13:12
7м2 не е лош апарат,ама на тъмно фокуса е бавен,не знам сборен с 6300/6500,там според Кирето нещата са по добре,в полза на кропката. Отделно от това,ако с фърм не са оправили аф да не минава през допълнителен бутон,нещата стават още по бавни.Пробвал съм 6300,страхотен фокус,като грип също не е зле,макар да има какво да се желае.
Успех с избора.

КАРАМ ПО БЪРЗО, ОТКОЛКОТО ВИЖДАМ ПЪТЯ. ВСИЧКО Е В РЕФЛЕКСИТЕ.

MY NAME IS TRINITY, VAYA CON DIOS AMIGOS

В началото
 Профил  

simbon4o
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2017, 22:18 
Аватар

Рег.: 19 Авг 2013, 19:43
Фокуса най-добре става на ръчно :)

Изображениеwedd_120_DSC06050-Edit_web by Simeon Kolev, on Flickr

В началото
 Профил