Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 6 от 6   [ 115 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
nikola65
  Re: Видео тема
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2017, 10:58 
Аватар

Рег.: 03 Май 2011, 11:48
Много добре представено, усетих емоцията. Поздравления!!! :clap: :clap: :clap:

Забележките са ми в звука - според мен трябва да се изравни нивото, че ми се струва в началото да е много тихо, а впоследствие започва да се увеличава. И ако може малко по-отчетлив на предложението за брак. Дори и с втори дубъл на звука. Може и да бъркам де :-)

В началото
 Профил  

Реклама

Nimi
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2017, 13:28 
Аватар

Рег.: 06 Апр 2011, 08:33
Много добре се е получило! Хубава скрита камера :clap:

В началото
 Профил  

sasheto
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2017, 14:27 
Аватар

Рег.: 28 Юни 2016, 10:43
Клипчето е приятно :)

Обърка ме много човека с китарата:
- първо вървеше playback на заден план, музикантът пееше, но музиката не беше синхронизирана с него. Около 1:25 той пее/свири в кадър, но звука не съответства на движенията на устните и ръцете.
- втората песен започна в негово изпълнение, но после пак се смени на playback (предполагам причината е че не сте могли да хванете хубав звук он него тъй като в заведението е шумно).
- към 4:10 отново движенията на музиканта не съответстваха на музиката

- към 2:45, в сюбливният момент се вижда оператор :D Кадрите с гъмбила са много хубави, но може би този общият, в който влиза оператора не трябваше да е включен.

Отново казвам видеото е много приятно, просто споделям какво ми направи впечатление.

В началото
 Профил  

elmago
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2017, 19:13 
модератор
Аватар

Рег.: 30 Авг 2010, 17:32
Много благодарим за критиката - наистина ни помага!
Имахме проблеми със звука - да. Въпреки двата рекордера, все пак трябваше да бъде скрита камера и брошките не се оказаха подходящи за целта. Но нямахме избор. Бяхме доста ограничени именно от факта, че не можехме свободно да контролираме техниката. Както и да е това е от второстепенно значение. Истината е че девойката реагира супер неадекватно и при монтажа видяхме доста зор да прикрием това. Щом виждате емоция, че явно и положителна, значи сме се справили добре ;)
Винаги има какво да се доизпипа и затова приветстваме всяка критика, защото обикновено човек, като работи върху дадено нещо, се забива в него и често е като кон с капаци.

В началото
 Профил  

wrongname
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2017, 19:58 
Аватар

Рег.: 29 Мар 2012, 23:40
Мдам, девойката е голямо дърво, това ми направи впечатление и на мен. Инъче като за скрита камера сте се справили добре :) Единствено разминаването в музиката, между песните и китариста дразни, малко човек се обърква, музиканта ли слуша, музика ли, поне при мен беше така.
Относно кадрите, според мен при скрита камера не пречи, че оператора се вижда, даже допринася за автентичността.

В началото
 Профил  

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 6 от 6   [ 115 мнения ]
Страница № Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6